Ellativ

ETTEVÕTTEST

Põhiväärtused

Meie põhiväärtusteks on:

  • kvaliteet – pakume valdkonnas kvaliteetset ja kõrgel tasemel teenust
  • loovus – oleme oma lahendustes loovad, innovaatilised ja leidlikud
  • koostöö ja usaldusväärsus –  parimad tulemused saavutatakse partnerluses, suhtume oma töösse vastutustundlikult ja professionaalselt

Missioon

Meie missioon on pakkuda lahendusi, mis aitavad ettevõtetel ja inimestel edu saavutada.

Meie lugu

Meie ettevõtte lugu algas väikese ja innuka meeskonnaga, kes väärtustab kvaliteeti ja uuendusliku lähenemist.  Usume, et suured asjad saavad alguse väikestest algatustest, kui neid toetavad visioon, pühendumus ja kirg. Eestis on palju ettevõtteid, kelle hääl ei ole digiturundusmaailmas kuuldaval ja keda kliendid ei oska üles leida. Meie sooviks on luua nähtamatust nähtav.

Meie toeks on loovus ja usume, et iga ettevõte on unikaalne. Väärtustame väljakutseid ja leiame loomingulisi viise digiturunduses.

Me armastame kvaliteeti ja pakume mitte ainult teenuseid, aga ka tulemusi. Meie eesmärk on aidata ettevõttel saavutada edu ja konkureerida tõhusalt digitaalses maailmas.

Me väärtustame koostööd ja usume, et parimad tulemused saavutatakse partnerluses. Jagame oma teadmisi, kogemusi ja strateegiaid ja oleme usaldusväärseks partneriks.

Kliendi vajadused on prioriteediks – iga projekt algab kliendi eesmärkide ja visioonide mõistmisega ning sellest lähtuvalt loome personaalsed lahendused.

Oleme uhked, kui saame olla osa ettevõtete kasvuloos. Iga lugu on eriline ja ka iga väikeettevõte suur.

 

Teeme koos suurepäraseid tegusid!

OÜ Ellativ