Ellativ

TEENUSED

Pakume kvaliteetseid ja innovaatilisi digiturundusteenused

Digiturundusstrateegia ja turundusplaan

Otsid digitaalset edu? 

Digiturundusstrateegia aitab suurendada müüki, vähendada kulusid ja kasvatada ettevõtet. See on ettevõtte pikaajaline plaan, kuidas jõuda oma klientideni ja teha end digimaailmas nähtavaks.

Turundusplaan on oluline tööriist, mis aitab suunata ressursse, seada eesmärke ja seirata tulemusi.

Pakume teenust digiturundusstrateegia ja turundusplaani loomiseks. Head plaanid ja strateegiad valmivad kliendiga koostöös.

Tekstikirjutamine ehk copywriting

Hästi koostatud tekstid loovad ettevõttele hea digitaalse visiitkaardi. 

Copy-writing ei ole pelgalt sõnade ritta seadmine ning üks sõnum ei sobi universaalselt kõigile. Hea tekst haarab lugeja pilku ja kutsub lugema. Seetõttu on olulised läbimõeldud sõnumid ja tekstid.  Kvaliteetne sisutekst on ettevõtte maine üks tugisammastest.

Pakume teenust ja tuge eri tekstide loomisel ja kirjutamisel. 

Kirjutame:

  • pressiteateid
  • blogipostitusi
  • artikleid 
  • muid kommunikatsioonisõnumeid

Bränding

Bränding aitab luua kindla identiteedi ja isikupära. Tugev bränd lisab toodetele ja teenustele väärtust. Brändingu teenus aitab ettevõtte lugu jutustada. See on kombinatsioon loomisest, väärtustest, teenustest ja kliendikogemusest. Bränd loob inimeses pikemaajalise emotsiooni, visualiseerides ettevõtte unikaalsuse. Meie eesmärk on muuta teie bränd kliendikogemuse üheks osaks. 

Aitame luua teie ettevõttele näo või uuendada vana.  

Brändingus valmib koos kliendiga ettevõtte lugu ja identiteet (visioon, missioon, väärtused).

 

Sotsiaalmeedia turundus

Soovid, et sinu ettevõtte teenustest oleks internetis rohkem kuulda ja näha? Sotsiaalmeedia kanalid ja erinevad digitööriistad on suurepäraseks toeks oma ettevõtte nähtavaks tegemisel. Koostame sotsiaalmeedia tekste ja turundussõnumeid eri kanalitesse: Facebook, Instagram, Linkedln.

Kodulehed

Koduleht on ettevõtte digitaalseks visiitkaardiks. Loome WordPressil tuginevaid kodulehti.

Meiliturundus

Soovid jõuda oma kliendini? Regulaarne uudiskiri on õige annus inspiratsiooni ning aitab olla pidevas suhtluses oma klientidega.  See aitab luua tugevaid suhteid ning kliendilojaalsust: kliendil on võimalik olla kursis teie ettevõtte uudiste, pakkumuste ja eripakkumustega. Uudiskiri võimaldab suunata sõnumeid ja pakkumisi näiteks mõnele konkreetsele sihtrühmale. See aitab ettevõttel suurendada müüki ja leida ka uusi kliente. Regulaarsed uudiskirjad aitavad tõsta ettevõtte bränditeadlikkust ja luua usaldusväärsemat mainet.

Loome kliendiga koostöös uudiskirju ning mõõdame ja analüüsime uudiskirja tulemusi.